Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Muzeum abolicji znajduje się maksymalnie 1 km od Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem, natomiast Praça do Derby znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje zewnętrzny basen oraz taras.
Położony w dzielnicy Boa Vista, ten apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Guararapes, w ciągu 15 min jadąc samochodem. Praça Oswaldo Cruz leży w odległości nie więcej niż w niewielkiej odległości od obiektu noclegowego. Basílica de Nossa Senhora da Penha jest w odległości 25 min spacerem.
Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak pełnowymiarową kuchnią, Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem zapewnia gościom jadalnię. Najbliższy przystanek autobusowy to 180182, który znajduje się w 200 metrach od obiektu.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Automaty sprzedające
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum fitness
Usługi
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Taras
- Meble ogrodowe
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem obejmuje kuchnię?
Tak, Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę. - ❓
Czy Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem ma basen?
Max Derby #507 - Studio Em Recife By Carpediem dysponuje zewnętrznym basenem.